Tel: (22) 617-64-01, e-mail: p178@eduwarszawa.pl

NOWA PORADNIA

Centrum Dziecka i Rodziny na Saskiej Kępie to teraz Poradnia dla Rodziców Latarnia Morska

W Poradni pracują specjaliści w oparciu o metodę mentalizacji bazującą na Lighthouse MBT Parenting Programme. Jest to program stworzony przez Gerry’ego Byrne’a, terapeutę z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pomoc w Poradni jest bezpłatna.

Poradnia  oferuje wsparcie rodzicom dzieci do 6. roku życia, którzy są gotowi przyjrzeć się swojej relacji z dzieckiem i nad nią pracować, a dzięki temu lepiej dostrzegać jego potrzeby i odpowiednio na nie reagować, pomagać dziecku w regulowaniu jego stanów emocjonalnych, budować jego poczucie bezpieczeństwa i sprawczości. Zaprasza także rodziców, którzy w dzieciństwie doświadczyli krzywdzenia lub zaniedbania i szukają własnej, konstruktywnej drogi w budowaniu ich relacji z dzieckiem.

Formy pomocy:

•  indywidualne konsultacje psychologiczne,
  •  konsultacje rodzinne i w parach,
  •  warsztaty rozwoju umiejętności rodzicielskich, grupy wsparcia i grupy terapeutyczne
  •  terapia indywidualna, psychoterapia indywidualna, grupowa.

Adres poradni:

Poradnia dla Rodziców Latarnia Morska, ul. Walecznych 59 w Warszawie (Saska Kępa).

Jak się zgłosić?

Tel. 22 616 16 69 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00.